Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/optrysys/domains/orc.lt/public_html/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php on line 377

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/optrysys/domains/orc.lt/public_html/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php on line 384
OR Consulting | Apie mus

Apie „OR Consulting“

UAB „OR Consulting“ yra galimybių studijų rengimo, projektavimo, statybos darbų techninės priežiūros ir verslo procesų valdymo konsultacijų įmonė. UAB „OR Consulting“ vienija ekspertus, turinčius gilių žinių verslo procesų ir informacinių sistemų, automatikos, elektros tiekimo, telekomunikacijų, galimybių studijų rengimo, projektavimo, techninės priežiūros vykdymo ir projektų valdymo srityse. Per penkiolika veiklos metų turime sukaupę didžiulę patirtį dirbdami su stambiomis privačiomis ir valstybinėmis susisiekimo, telekomunikacijų bei energetikos įmonėmis. 

Siekiame tapti Jūsų techniniu partneriu ir ekspertu, įgyvendinant kompleksinius statybos ir telekomunikacijų projektus. 

Asociacija

2017 metais tapome Lietuvos projektuotojų asociacijos nariu

Kodėl „OR Consulting“?

Įgyvendinkite naujus projektus
Mes pasirūpinsime jūsų idėjų įgyvendinimu nuo investicinio projekto parengimo iki statybos darbų  užbaigimo. Gaukite visas reikalingas paslaugas iš vienų rankų ir sutaupykite laiko bei lėšų.

Naudokitės reikiamų ekspertų komanda
Įgyvendinant kompleksinius projektus, būtina suburti profesionalų komandą su reikiamomis kompetencijomis. Mes subūrėme projektų komandas iš įvairių sričių profesionalų, kas sunkiai įmanoma remiantis vien tik vidiniais įmonės resursais. Pasitelkdami UAB „OR Consulting“ savo projektui įgyvendinti, būsite tikri, kad prie jo dirbs geriausi reikiamų sričių specialistai profesionalai.

Taupykite laiką ir resursus
Patikėję techninės priežiūros projektus mums, galėsite nebesirūpinti kasdiene statybų priežiūra – tą darys profesionalūs ir patyrę specialistai, kurie vykdys statybų priežiūrą nuo A iki Z. Sutaupytą laiką galėsite skirti kitiems svarbiems darbams, kurie be Jūsų dalyvavimo negalėtų judėti į priekį. 

Sprendimų greitis ir tinkamas dėmesys
Mūsų darbuotojai dirba su ne daugiau, kaip 2 objektais vienu metu, todėl gali skirti pakankamai laiko kiekvienam objektui bei prisiimti atsakomybę už greitai priimamus sprendimus.

Perimsime atsakomybę ir rūpesčius
Mes padėsime jums sėkmingai įgyvendinti didelės vertės ir sudėtingumo projektus, kadangi mūsų ekspertai turi patirties įgyvendinant projektus, kuriuose buvo atlikta rangos darbų iki 60 mln. Eur, juose dirbo iki 5 jungtinės veiklos partnerių ir buvo pasitelkta iki 20 įvairių specializacijų subrangovų.

Parinksime tinkamiausią sprendimą
Esame nepriklausomi nė nuo vieno tiekėjo ar rangovo, todėl parinksime sprendimus, kurie geriausiai atitiks jūsų individualius verslo poreikius ir tikslus.

Sertifikatai